Metodický web stolního tenisu

Česká asociace stolního tenisu

Konference MOSTY

Mezinárodní konference MOSTY se uskuteční 15. 12. 2021 v Praze. V článku najdete pozvánky i na další vzdělávací aktivity.

 

Milí kolegové,

nadcházející podzim bude plný sportovně vzdělávacích akcí. Pojďte se inspirovat Dialogy-offline nebo se začtěte do poznámek z konference Leaders. Kompletní inspiraci najdete níže.

 

DIALOGY OFF-LINE

Nicole Rodriguez je kondiční specialistka se zkušenostmi z NHL, NBA i NFL. Rodriguez se nyní zabývá tréninkem dětí a mládeže v akademii Borussia Dortmund a na Dialozích se podělí o zkušenosti ze silového tréninku mládeže.

PŘIHLÁSIT SE

 

ZÁPISKY NEJEN Z LEADERS
Hledáte odborné  studie nebo „best practices“ úspěšných týmů? Vše najdete na jednom místě a zápisky pro vás postupně přidáváme.

INSPIRACE ZDE


Nezlomní 
TRENÉŘI

Poděkování vybraným trenérům, kteří v době pandemie zůstali aktivní, proběhně 7. 12. 2021. Trenéři, které nominuje jejich svaz, se mohou těšit na představení Čtyři dohody s Jaroslavem Duškem.


Konference 
MOSTY

Ve středu 15. 12. 2021 se letos uskuteční druhá konference Mosty. Těšíme se na vás!

INFORMACE O KONFERENCI ZDE

  

Další novinky

Unikla vám některá vydání magazínu COACH? Vybrali jsme pro vás ty nejlepší rohovory za posledních 5 let a vydali z nich unikátní knihu. Již brzy ji najdete ve vybraných knihkupectvích. 

Ediční řada

 

Podcast Přes Příkop

Nestihli jste zářijové Mosty? Záznam s Davidem Krejčím, Jiřím Novákem a Petrem Lacinou si nyní můžete pustit v podcastu Přes příkop. Samozřejmostí jsou i nové díly s osobnostmi českého sportu.

Poslouchat zde