Díky, trenére!

Informace k novému ročníku populární akce Trenér mládeže 2023

Dobrý den,

rádi bychom vám oznámili, že jsme zahájili nominace na nový ročník akce Díky, trenére.

Mladí sportovci i jejich rodiče mají proto znovu možnost vyjádřit poděkování svým oblíbeným koučům a zároveň je tím nominovat na titul Trenér mládeže 2023.

Udělá nám velkou radost, pokud budou nominováni i trenéři z vašeho svazu – a věříme, že to udělá radost i jim. Rádi bychom vás proto poprosili, abyste nám pomohli informaci o akci šířit i mezi vašimi mladými sportovci. Čím více dětí se o Díky, trenére dozví, tím víc dětí poděkuje svým koučům za nasazení, s jakým se věnují trénování. Budeme proto moc rádi, pokud například napíšete o akci jednotlivým sportovním klubům nebo odkaz na ni pověsíte na vaše stránky. V příloze najdete tiskovou zprávu, kterou jsme vydali k zahájení nominací. Úplně ale stačí i třeba takováto krátká zpráva:

Nominujte své oblíbené trenéry na akci Díky, trenére!

Mladí sportovci i jejich rodiče mají znovu možnost ocenit své trenéry za nasazení, s jakým se jim věnují. Začínají totiž nominaci na akci Díky, trenére, která má za cíl podpořit a ocenit nasazení koučů mládeže. Všichni nominovaní mají navíc šanci získat titul Trenér mládeže 2023 a finanční podporu pro svůj klub.

O novinkách informujeme také na našem Facebooku a Instagramu. Budeme rádi za jakékoli sdílení, které pomůže k tomu, aby se poděkování za skvělou práci dostalo co nejvíce trenérům!

Moc děkujeme za pomoc a doufáme, že vašim trenérům přijde co nejvíce nominací!

Za organizační tým Díky, trenére

Alfréd Schubert

 

Podrobné informace k akci naleznete ZDE.