Metodický web stolního tenisu

Česká asociace stolního tenisu

Licence C a D

Trenérské licence C a D jsou určeny zejména pro trenéry pracující v oblasti masového a výkonnostního stolního tenisu. Školení provádí a pořadatelem je krajský svaz stolního tenisu (licence C), resp. regionální svaz stolního tenisu (licence D), přičemž pořadatel je povinen oznámit datum a místo školení na sekretariát ČAST a předsedovi TMK nadřízeného svazového orgánu alespoň 1 měsíc před datem konání školení. Četnost školení vychází z potřeb regionu, kraje nebo ČAST.

Všechny trenéry s platnou C a D licencí naleznete ZDE.

 

!!!AKTUÁLNĚ!!! 

1) Karlovarský krajský svaz stolního tenisu si Vás dovoluje pozvat na doškolení trenérské licence „C“. Doškolení proběhne 27. 08. 2021 od 17:30h v tělocvičně ZŠ J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738. Pozvánku se všemi důležitými informace nejade ZDE.

2) VV KSST Olomouc z.s. pořádá praktickou část školení trenérů licence C. Školení proběhne 26. - 27. 8. 2021 v Moravském Berouně. Školení se týká trenérů, kteří 16. - 17. 11. 2019 úspěšně absolvovali teoretickou část školení ve Štítech (organizoval V. Plachý). Bohužel z důvodu přijatých vládních opatření proti šíření nemoci Covid -19 nebylo možné praktickou část uskutečnit v dřívějším termínu. Pozvánku se všemi důležitými informace nejade ZDE.

 

Další informace pro zájemce o studium:

pdf32SMĚRNICE ČAST č. 5/2020: Podmínky pro udělování a prodlužování trenérských licencí

pdf32METODICKÝ POKYN pro školení trenérů licence C

pdf32Otázky pro praktickou část zkoušky trenérů licence C

pdf32Otázky pro teoretickou část zkoušky trenérů licence C

pdf32METODICKÝ POKYN pro školení trenérů licence D

pdf32Seznam školitelů trenérské licence C - příloha

pdf32Etický kodex trenéra stolního tenisu

word32Žádost o vystavení certifikátu

 

Máte v plánu uspořádat školení a chcete to dát na vědomí zájemcům z jiného regionu/kraje? Kontaktujte nás, rádi zveřejníme Vaší pozvánku!

Sledujte též informace TMK na webu ČAST ZDE.