Metodický web stolního tenisu

Česká asociace stolního tenisu

Licence C a D

školení a doškolení trenérů ČAST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
12TMK ČASTPrahadoškoleníA+B+C+D02.04.202202.04.202201.03.2022 00:0001.04.2022 00:00Novotná Marta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Aubusová Gabriela HKHKB30.06.2027
Brůček František AB30.06.2027
Cankař Radek AC30.06.2027
Černoch Rostislav JMBOB30.06.2022
Dospíšil Jiří JMBOB30.06.2027
Foltýn Lukáš PACRB30.06.2027
Gavlas Petr KVCHB30.06.2027
Hájko Marian MSOSB30.06.2027
Hák Zdeněk AC30.06.2027
Halas Pavel st.JMBVC30.06.2027
Horák Aleš JMBOC30.06.2027
Hrádek Antonín ULLTC30.06.2027
Hugr Ivo AB30.06.2027
Hylský Zdeněk ULMOA30.06.2027
Kettner Martin RAC30.06.2027
Koldas Vladislav ZLZLA30.06.2027
Komenda Karel AB30.06.2027
Kovařík Pavel MEC30.06.2027
Laboutka Luděk AC30.06.2027
Mráz Petr NBC30.06.2027
Mutl David AD30.06.2027
Ovsenáková Alena MEC30.06.2027
Pelikus Bronislav HKNAC30.06.2027
Petříček Ivo LBLBB30.06.2027
Pisár Petr RAC30.06.2027
Podolka Jan HKRKC30.06.2027
Poláková Veronika BNB30.06.2027
Růžička Milan CKB30.06.2027
Samková Jaroslava HKHKB30.06.2027
Scholleová Dana AA30.06.2021
Sejpka Ladislav AB30.06.2027
Silavecký Ladislav PBB30.06.2027
Stanovský Petr BNC30.06.2022
Šťastný Vladislav MBB30.06.2027
Styblik Petr BNC30.06.2027
Trojánek Zdeněk JMBOB30.06.2022
Vávra Michal CBB30.06.2027
Vítková Hana HKNAB30.06.2027
Zoul Petr BNC30.06.2027
školení a doškolení trenérů KSST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
9Moravskoslezský SSTKD Děhylovškolení a doškolení
teorie a praxe
C21.05.202229.05.202226.01.2022 00:0030.04.2022 23:59Synek Petr pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bazalka Michal ZLVS
Bilíčková Nora MSNJC30.06.2022
Černý Zdeněk MSOSC30.06.2024
Dzida Jan MSOPC30.06.2022
Folta Petr MSOSC30.06.2022
Galuszka Weronika MSFMC30.06.2022
Hejl Petr ml.MSOSC30.06.2022
Hendrych Radek MSNJC30.06.2022
Hendrych Daniel MSNJC30.06.2022
Janča Miroslav ZLUH
Kramar Ladislav MSOPD30.06.2026
Krupník Lukáš st.MSFMC30.06.2022
Kuře Jiří MSOPC30.06.2022
Luzarová Eva MSOP
Manda Zdeněk MSFMC30.06.2022
Martynek Krzysztof MSFMC30.06.2022
Míček Petr ZLVSC30.06.2022
Michna Petr MSFMC30.06.2022
Ondrovčák Radek JMZN
Polášek Bohuslav MSNJC30.06.2022
Pustka Mikuláš MSFMC30.06.2022
Ribka Jakub MSOPC30.06.2022
Roleder Ondřej MSOPC30.06.2022
Ščibrániová Jana MSNJC30.06.2022
Segetová Patricie MSOPD30.06.2024
Ševcová Eva MSFMC30.06.2022
Štolba Miroslav MSOS
Sýkora Vlastimil MSOP
Synek Karel MSOPC30.06.2023
Vařák Luděk MSNJC30.06.2022
Vojtěšek Martin MSNJC30.06.2022
Vybíral Matouš JMZN
Zuština David OLOL
13KSST PardubickýChrudim, sportovní halaškolení a doškolení
teorie a praxe
C21.05.202212.06.202222.03.2022 00:0006.05.2022 00:00Foltýn Michal pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bečka Jaromír PACRC30.06.2022
Buchal Dušan PACR
Buk Martin VYZRC30.06.2022
Čenovský Martin HKNA
Damborský Antonín PACRC30.06.2022
Foltýn Michal PACRC30.06.2022
Foltýnová Laubová Žaneta PACRC30.06.2022
Havel Břetislav PAUOC30.06.2022
Herber Jan HKJCC30.06.2022
Jirout Jan PACR
Joska Vojtěch PACRC30.06.2022
Kalášková Lenka HKTUC30.06.2022
Kampas Jan VYZRC30.06.2022
Klíma Petr VYZRC30.06.2022
Komárek Adam PACR
Koubek René PAPAC30.06.2022
Krejčí Petr HKNA
Langr Lukáš PAUOC30.06.2022
Macura Miloslav HKNAC30.06.2022
Obrdlík Štěpán JMHO
Pánek Libor PAPAD30.06.2027
Piálek Ivan VYTRC30.06.2022
Podhorský Pavel HKNA
Příhoda Tomáš PAUOC30.06.2022
Ramešová Magdaléna ULDC
Rubeš Michal PACRC30.06.2022
Šafář Jiří PAUOC30.06.2022
Semrád Petr PHC30.06.2022
Vajgl Pavel HKJCC30.06.2022
Zajíček Miroslav PAPAC30.06.2022
Zelinková Dagmar VYTRC30.06.2022
školení a doškolení trenérů RSST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
7RSST PrachaticeVolaryškoleníD20.11.202120.11.202110.09.2021 00:0031.10.2021 00:00Martenek Vladimír pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Baláš Rudolf AD30.06.2027
Batysta Milan PTD30.06.2027
Čejka Jiří PTD30.06.2027
Gruber Josef st.PT
Gruber Petr PT
Hájková Anna AD30.06.2027
Hrabě Václav AD30.06.2027
Hůrský Václav st.PTD30.06.2027
Kudrle Martin PTD30.06.2027
Martenková Hana PTD30.06.2027
Mička Václav PTD30.06.2027
Nesvačilová Petra AD30.06.2027
Nyiri Filip CBD30.06.2027
Sova Miroslav PTD30.06.2027
Štolka Jan PTD30.06.2027
Svintek Jiří PTD30.06.2027
Vařečka Ondřej PID30.06.2027
Vařečka Pavel PID30.06.2027
8Pražský SSTSportovní areál HAMR - Braníkškolení a doškolení
teorie a praxe
C+D19.12.202119.12.202108.12.2021 00:0017.12.2021 18:00Vojáček Miloš pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bartoňová Tereza AD30.06.2027
Bednárik Martin AD30.06.2027
Čáha Jiří AD30.06.2027
Chalupa Josef ml.PHD30.06.2027
Frýdl Miloš PZD30.06.2027
Hnilička Jiří AD30.06.2027
Hůla Jaromír AD30.06.2027
Jantač Petr AD30.06.2027
Kadavá Tereza AC30.06.2027
Kadavý Vladimír AC30.06.2027
Kadavý Ondřej AD30.06.2027
Křižka Václav PZD30.06.2027
Lacman Jiří AC30.06.2027
Macek Lukáš AD30.06.2027
Maršíková Martina AC30.06.2027
Matoušek Jan AC30.06.2027
Najbertová Lucie AC30.06.2027
Pánek Libor PAPAD30.06.2027
Peko Štefan AD30.06.2027
Platil Stanislav AC30.06.2027
Procházka Radek AD30.06.2027
Šedivý Zdeněk AC30.06.2027
Urbánek Jan BEC30.06.2027
Vojáček Miloš AC30.06.2027
Záhorec Jiří AD30.06.2027
Žydel Jan AC30.06.2027
15RSST BřeclavBřeclavškolení a doškolení
teorie a praxe
D11.06.202211.06.202210.05.2022 00:0005.06.2022 23:00Hýbner Jaroslav pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Barvíř Tomáš st.JMBV
Hasilík Milan JMBVD30.06.2021
16RSST OpavaKD Děhylovškolení a doškolení
teorie
D21.05.202221.05.202216.05.2022 23:5520.05.2022 19:00Synek Petr přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Juráň Petr MSOP
Štolba Miroslav MSOS
Stuchlý Jiří MSOS

Trenérské licence C a D jsou určeny zejména pro trenéry pracující v oblasti masového a výkonnostního stolního tenisu. Školení provádí a pořadatelem je krajský svaz stolního tenisu (licence C), resp. regionální svaz stolního tenisu (licence D), přičemž pořadatel je povinen oznámit datum a místo školení na sekretariát ČAST a předsedovi TMK nadřízeného svazového orgánu alespoň 1 měsíc před datem konání školení. Četnost školení vychází z potřeb regionu, kraje nebo ČAST.

Všechny trenéry s platnou C a D licencí naleznete ZDE.

 

!!!AKTUÁLNĚ!!! 

1) Školení trenérů licence D se uskuteční v Jeseníku ve dnech 4. 6. 2022. Podrobné informace najdete ZDE.  

 

Další informace pro zájemce o studium:

pdf32SMĚRNICE ČAST č. 5/2020: Podmínky pro udělování a prodlužování trenérských licencí

pdf32METODICKÝ POKYN pro školení trenérů licence C

pdf32Otázky pro praktickou část zkoušky trenérů licence C

pdf32Otázky pro teoretickou část zkoušky trenérů licence C

pdf32METODICKÝ POKYN pro školení trenérů licence D

pdf32Seznam školitelů trenérské licence C - příloha

pdf32Etický kodex trenéra stolního tenisu

word32Žádost o vystavení certifikátu

 

Máte v plánu uspořádat školení a chcete to dát na vědomí zájemcům z jiného regionu/kraje? Kontaktujte nás, rádi zveřejníme Vaší pozvánku!

Sledujte též informace TMK na webu ČAST ZDE.