Licence C a D

 

Trenérské licence C a D jsou určeny zejména pro trenéry pracující v oblasti masového a výkonnostního stolního tenisu. Školení provádí a pořadatelem je krajský svaz stolního tenisu (licence C), resp. regionální svaz stolního tenisu (licence D), přičemž pořadatel je povinen oznámit datum a místo školení na sekretariát ČAST a předsedovi TMK nadřízeného svazového orgánu alespoň 1 měsíc před datem konání školení. Četnost školení vychází z potřeb regionu, kraje nebo ČAST.

Všechny trenéry s platnou C a D licencí naleznete ZDE.

V následujicích tabulkách jsou uvedeny souhrnné informace k probíhajícím školením s vazbou na licence C a D. 

Školení a doškolení trenérů ČAST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
54TMK ČASTPrahadoškolení
teorie a praxe
A+B+C+D11.05.202411.05.202415.03.2024 00:0005.05.2024 00:00Novotná Marta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajtler Martin AB30.06.2023
Batysta Milan PTC30.06.2028
Čepelák Miroslav PBC30.06.2024
Drahotský Tomáš HKTUA30.06.2024
Ehrenberger Květoslav AB30.06.2023
Fuček Miloslav AB30.06.2026
Glogar Jaroslav MBB30.06.2027
Hanšpach Daniel AC30.06.2024
Hofman Jaroslav AC30.06.2024
Horák Natálie JMHOB30.06.2022
Jonáš Stanislav ULLTC30.06.2024
Král Martin AC30.06.2024
Martenek Vladimír PTB30.06.2025
Martenková Hana PTD30.06.2027
Morávek Jan LBSMD30.06.2028
Nedbal Václav ULLTB30.06.2025
Novotný Petr AB30.06.2023
Poledne Jan AB30.06.2023
Šálený David AB30.06.2027
Stejskal Tomáš AC30.06.2024
42TMK ČASTHavířovdoškolení
teorie a praxe
A+B+C+D16.12.202316.12.202323.10.2023 00:0010.12.2023 00:00Novotná Marta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajger Jiří MSOSB30.06.2029
Cecava Miroslav AB30.06.2029
Costache Pavel MSKAB30.06.2001
Gasnárek Martin JMHOC30.06.2029
Hošťálek Ivan OLPVD30.06.2029
Ivanová Linda JMBVC30.06.2023
Komenda Karel AB30.06.2029
Korbel Karol MSOSA30.06.2029
Kozák Ladislav HKNAB30.06.2029
Kratochvíl Roman MSNJB30.06.2029
Kučera Stanislav AB30.06.2029
Novák Jiří ULULB30.06.2029
Ondračka Richard MSFMC30.06.2029
Plaček František KVSOB30.06.2029
Plachý Josef KLB30.06.2024
Pozník Luděk HKHKC30.06.2029
Přikryl Jiří JMBKB30.06.2029
Ratajský Vít JMBVA30.06.2029
Schenk Miroslav MSKAB30.06.2029
Smetana Roman PHC30.06.2029
Smutná Daniela PNPMA30.06.2029
Svoboda Libor JMBMB30.06.2029
Tichá Vendula BNC30.06.2029
Vach Marcel MSFMC30.06.2029
Vítek Josef HKNAC30.06.2027
Zatřepálek Michal PHB30.06.2029
Zlámal Jaromír AA30.06.2029
Přihlašky
Školení
Ukončeno
Školení a doškolení trenérů KSST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
49Moravskoslezský SSTKD Děhylovškolení
teorie a praxe
C08.06.202416.06.202431.01.2024 00:0020.05.2024 00:00Synek Petr pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajgerová Kristýna MSOSD30.06.2029
Menšíková Martina MSFMD30.06.2029
Revay Radomír MSKAD30.06.2029
Snášel Dušan MSKAD30.06.2029
Štefek Dominik MSFMD30.06.2029
Vitásek Daniel MSOSD30.06.2029
48Moravskoslezský SSTKD Děhylovškolení
teorie a praxe
D08.06.202408.06.202431.01.2024 00:0020.05.2024 00:00Synek Petr pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Berbr Aleš MSFM
Černín Tomáš ml.MSOP
Drozd Aleš MSFM
Heroldová Karolína MSOP
Konvička Vojtěch MSFM
Křiva Lukáš OLBR
Křížová Anna MSOP
Kus Ondřej MSOS
Pavelková Natálie MSOP
Štůsek Jakub MSOS
Synková Justýna MSOP
Theodor Filip MSOS
Vilímek Zdeněk MSNJ
55KSST JihočeskýSokolovna Strakoniceškolení a doškolení
teorie a praxe
C+D25.05.202416.06.202419.03.2024 00:0017.05.2024 23:00Požárek Jaroslav pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Hornych Jiří CBD30.06.2028
60KSST LibereckýHala SKST Liberecškolení a doškolení
teorie a praxe
D25.05.202425.05.202409.04.2024 00:0025.05.2024 23:00Petříček Ivo pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Košták Matěj LBJN
Krejčík Dalibor LBJN
Mareš Erik LBLB
Pinc Stanislav LBCL
61KSST LibereckýHala SKST Liberecdoškolení
teorie a praxe
C+D25.05.202425.05.202409.04.2024 07:2022.05.2024 23:55Petříček Ivo pdf32přihlášky
Pro školení nebyly nalezeny žádné přihlášky
46Moravskoslezský SSTKD Děhylovdoškolení
teorie a praxe
C+D08.05.202408.05.202431.01.2024 00:0003.05.2024 00:00Synek Petr pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Burdík Vítězslav MSOPC30.06.2024
Chovancová Marie MSOSC30.06.2024
Chudík Richard MSFMC30.06.2024
Havrlant Tomáš MSOSC30.06.2022
Henžel Michal MSOSC30.06.2024
Kostřica Jan MSOPC30.06.2024
Lysek Tomáš MSOSC30.06.2024
Olbricht Jiří MSOPC30.06.2024
Schimetzek Tomáš MSOPC30.06.2024
Sedlák Vítězslav MSOPC30.06.2024
Szewieczek Maxmilián MSOPD30.06.2023
Veličková Petra MSFMC30.06.2023
57KSST JihomoravskýBlanskoškolení a doškolení
teorie a praxe
C04.05.202419.05.202425.03.2024 00:0028.04.2024 00:00Gyurgyik Pavel pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Blatná Alena JMBMC30.06.2027
Dudek Michal JMBKC30.06.2023
Habáňová Michaela JMBKD30.06.2029
Iša Radek OLSUD30.06.2029
Jeřábek Vladimír JMBMC30.06.2023
Kellner Aleš JMBKD30.06.2029
Kolegar Tomáš st.JMBOC30.06.2016
Páleník Jarmil JMBVC30.06.2023
Rejman Stanislav JMBMD30.06.2029
Ryšavý Filip JMBMD30.06.2029
Sedlák Zdeněk JMBKC30.06.2022
Švancara Vladimír JMBKC30.06.2023
Trávníček Tomáš JMBMD30.06.2029
Voráč Pavel JMBKD30.06.2029
Záviška Radek JMBKD30.06.2029
56KSST JihočeskýSokolovna Studenáškolení a doškolení
teorie a praxe
C+D03.05.202403.05.202419.03.2024 00:0001.05.2024 23:00Jungvirt Josef pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Hošna Jiří CB
53KSST PardubickýChrudimškolení
teorie a praxe
D27.04.202427.04.202407.03.2024 21:0020.04.2024 20:00Foltýn Michal pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Baláš Josef PASY
Brázda Zdeněk PASY
Dostál Ondřej PASY
Drahonínský Marek HKJC
Dus Dalibor PACR
Dvořák Martin PAUO
Hendrych Michal PAPA
Heřmánková Andrea PACR
Krátký Ondřej PASY
Krupa Michal PAUO
Krupová Soňa PAUO
Kučera Martin PAUO
Murdych Tomáš PAPA
Návesník Jakub PAPA
Rubek Jakub PACR
Šprojcar Milan PASY
Svojanovský Radim PAPA
Svojanovský Jakub PAUO
Sýkora Jiří PAPA
Vencl Filip PAUO
Vojnar Jiří PAUO
Zvára Martian PASY
52Středočeský SSTSportcentrum Brandýs s.r.o.doškolení
teorie a praxe
C+D31.03.202431.03.202423.02.2024 00:0025.03.2024 00:00Kopřiva Jiří pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Gecašek Marek MEC30.06.2024
Hampejs Tomáš MEC30.06.2024
Holler Jan KOD30.06.2021
Hudečková Hana PHC30.06.2024
Kulíšek Marek AC30.06.2024
Pour Svatopluk MEC30.06.2024
Sobková Martina BEC30.06.2024
51Středočeský SSTSportcentrum Brandýs s.r.o.školení
teorie a praxe
D29.03.202430.03.202423.02.2024 00:0025.03.2024 00:00Kopřiva Jiří pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Dziaková Alena PZD30.06.2029
Haltuf David HKJC
Hlavenka Joel Mathias PZD30.06.2029
Horáková Eva KLD30.06.2029
Kulíšek Matěj MED30.06.2029
Musil Filip PHD30.06.2029
Pivoňka Tomáš PHD30.06.2029
Podrazký Adam A
Pospíšil Milan A
Reimann Jakub KHD30.06.2029
Roztočilová Tereza PZD30.06.2029
Šteiger Dominik PZD30.06.2029
Stejskal Michal PZD30.06.2029
Tlustý Milan A
Vyvialová Tereza MED30.06.2029
50Středočeský SSTSportcentrum Brandýs s.r.o.školení
teorie a praxe
C28.03.202431.03.202423.02.2024 00:0025.03.2024 00:00Kopřiva Jiří pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bandžak Kamil AD30.06.2028
Knobloch Miroslav AD30.06.2028
Pěnkavová Kristýna BND30.06.2028
Pokorná Bára PHD30.06.2028
Rein Tomáš PZD30.06.2028
45KSST Vysočinaherna stolního tenisu HB OSTROVškolení
teorie a praxe
D27.12.202327.12.202330.11.2023 12:0022.12.2023 23:00Holub Ludvík pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Havel Ladislav VYHBD30.06.2029
Hovorka Pavel VYPED30.06.2029
Kubíček Jan VYHB
Podolský Luboš VYTRD30.06.2029
Röhrich Karel VYHBD30.06.2029
Svoboda Aleš VYTRD30.06.2029
Tecl Tomáš VYHBD30.06.2029
Vosyka Ladislav VYHBD30.06.2029
Vosyka Radek VYHBD30.06.2029
Zvěřina Miloslav VYJID30.06.2029
44KSST Vysočinaherna stolního tenisu HB OSTROVdoškolení
teorie a praxe
C27.12.202327.12.202330.11.2023 12:0022.12.2023 23:00Holub Ludvík pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Kříž Jaromír VYTRC30.06.2029
Růžička Jan VYHBC30.06.2029
43KSST JihomoravskýVyškovškolení a doškolení
teorie a praxe
C11.11.202310.12.202325.10.2023 00:0009.12.2023 00:00Srna Antonín pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bábík Jan JMHOC30.06.2029
Bil Miroslav JMVYC30.06.2029
Bílek Bohumil JMBMC30.06.2029
Farkaš Michael JMBKC30.06.2029
Holomek Milan JMBMC30.06.2029
Hrádek Kamil JMBOC30.06.2029
Hudec Richard JMVY
Krebs Pavel JMBOC30.06.2029
Maněk Marek JMBVC30.06.2029
Mrkvica Lukáš JMBOC30.06.2027
Müller Zdeněk JMVYD30.06.2029
Papež Radek JMBVD30.06.2029
Polák Martin JMBKC30.06.2029
Ryšavý Filip JMBMD30.06.2029
Šenkapoul Petr JMBMC30.06.2029
Skála Richard JMBOC30.06.2022
Smejkal Jaromír JMBOC30.06.2029
Šporcr David JMBOD30.06.2029
Střelec Marek ZLZLC30.06.2029
Telecká Jana JMBMC30.06.2029
Vojtěch Miloslav JMBOC30.06.2029
Voráč Pavel JMBKD30.06.2029
Zukal Vojtěch JMBOC30.06.2027
Přihlašky
Školení
Ukončeno
školení a doškolení trenérů RSST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
59RSST SokolovChodovškolení a doškolení
teorie a praxe
D08.06.202408.06.202404.04.2024 00:0031.05.2024 00:00Tonhauser Martin přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Baxová Blanka KVKV
Gerba Ondřej KVSO
Korb Rostislav KVKV
Leňka Jiří KVSO
Růžička Vladimír KVKVC30.06.2024
Skokov Jaroslav KVSO
Stellnerová Denisa st.KVSO
Teiner Martin KVKV
58RSST BřeclavBřeclavškolení a doškolení
teorie a praxe
D18.05.202418.05.202426.03.2024 00:0015.05.2024 23:55Hýbner Jaroslav přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Horák Tomáš JMBO
Kučera Tobiáš JMBO
41RSST BlanskoBlanskoškolení a doškolení
teorie a praxe
D28.10.202328.10.202301.10.2023 00:0024.10.2023 00:00Gyurgyik Pavel pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bábík Jan JMHOC30.06.2029
Bíza Petr JMBMD30.06.2029
Habáňová Michaela JMBKD30.06.2029
Janků Pavel JMBKD30.06.2029
Kellner Aleš JMBKD30.06.2029
Kolář Jakub OLOLD30.06.2029
Krupka Marcel JMBKD30.06.2029
Maleček Josef JMBKD30.06.2029
Müller Zdeněk JMVYD30.06.2029
Němec Josef JMBKD30.06.2029
Novohradská Karolína JMBKD30.06.2029
Řehoř Vladimír JMBKD30.06.2029
Ryšavý Filip JMBMD30.06.2029
Šlampa Pavel JMHOD30.06.2029
Štěpánek Ondřej JMBK
Střelec Marek ZLZLC30.06.2029
Trávníček Tomáš JMBMD30.06.2029
Veselý Martin JMBKD30.06.2029
Voráč Pavel JMBKD30.06.2029
Záviška Radek JMBKD30.06.2029
Přihlašky
Školení
Ukončeno

 

Další informace pro zájemce o studium:

pdf32SMĚRNICE ČAST č. 4/2023: Podmínky pro udělování a prodlužování trenérských licencí

pdf32METODICKÝ POKYN pro školení trenérů licence C

pdf32Otázky pro praktickou část zkoušky trenérů licence C

pdf32Otázky pro teoretickou část zkoušky trenérů licence C

pdf32Prezentace pro samostudium - Struktura ČAST, registrační a přestupní řád

pdf32METODICKÝ POKYN pro školení trenérů licence D

pdf32Seznam lektorů trenérské licence C - příloha

pdf32Seznam lektorů ČAST trenérské licence C - příloha

pdf32Etický kodex trenéra stolního tenisu

word32Žádost o vystavení certifikátu

word32Karta trenéra stolního tenisu

Online studijní materiály:

Přednáška Petra Bohumského - Pravidla a soutěžní řád 

 

Máte v plánu uspořádat školení a chcete to dát na vědomí zájemcům z jiného regionu/kraje? Kontaktujte nás, rádi zveřejníme Vaší pozvánku!