Školení on-line

Doškolování

Doba platnosti licencí se vztahuje na závodní období, ve kterém byla licence udělena nebo prodloužena a trvá 5 následujících závodních období. Podmínkou prodloužení licence je lektorská činnost nebo absolvování doškolovacího semináře. Doškolovací semináře pořádá svaz, který uděluje příslušné licence. Rozsah doškolení pro D a C licence jsou 4 hodiny, pro B a A licence 4-6 hodin.

Aktuální informace o doškolování:

V následujicí tabulce jsou uvedeny souhrnné informace k aktuálně probíhajícím doškolovacím seminářům.

Školení a doškolení trenérů ČAST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
62TMK ČASTHavířovškolení
teorie a praxe
B01.10.202431.12.202524.04.2024 00:0031.07.2024 00:00Vacenovská Iveta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Brumlich Daniel LBLBC30.06.2027
Hladký Rostislav JMBVC30.06.2026
Mrkvica Lukáš JMBOC30.06.2029
Segetová Patricie MSOPC30.06.2029
54TMK ČASTPrahadoškolení
teorie a praxe
A+B+C+D11.05.202411.05.202415.03.2024 00:0005.05.2024 00:00Novotná Marta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajtler Martin AB30.06.2029
Batysta Milan PTC30.06.2029
Čepelák Miroslav PBC30.06.2029
Chudík Jiří MSFMB30.06.2029
Drahotský Tomáš HKTUA30.06.2029
Dusilová Jana AC30.06.2029
Dyškant Zdeněk ULDCC30.06.2029
Ehrenberger Květoslav AB30.06.2029
Fuček Miloslav AB30.06.2029
Glogar Jaroslav MBB30.06.2029
Hanšpach Daniel AC30.06.2029
Herout František KHC30.06.2029
Hofman Jaroslav AC30.06.2029
Horák Natálie JMHOB30.06.2029
Jonáš Stanislav ULLTC30.06.2029
Král Martin AC30.06.2029
Kubera František AC30.06.2029
Linert Michal AB30.06.2029
Martenek Vladimír PTB30.06.2029
Martenková Hana PTD30.06.2029
Morávek Jan LBSMD30.06.2029
Mrkvica Lukáš JMBOC30.06.2029
Nedbal Václav ULLTB30.06.2029
Novotný Petr AB30.06.2029
Polák Petr ZLZLB30.06.2029
Poledne Jan AB30.06.2029
Provazník Petr AC30.06.2029
Šálený David AB30.06.2029
Šanc Přemysl HKHKB30.06.2029
Stejskal Tomáš AC30.06.2029
Tůma Radek PBC30.06.2029
Vyletová Helena ml.PNPMD30.06.2029
Zuchová Petra PNPMD30.06.2029
Zukal Vojtěch JMBOC30.06.2029
42TMK ČASTHavířovdoškolení
teorie a praxe
A+B+C+D16.12.202316.12.202323.10.2023 00:0010.12.2023 00:00Novotná Marta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajger Jiří MSOSB30.06.2029
Cecava Miroslav AB30.06.2029
Costache Pavel MSKAB30.06.2001
Gasnárek Martin JMHOC30.06.2029
Hošťálek Ivan OLPVD30.06.2029
Ivanová Linda JMBVC30.06.2023
Komenda Karel AB30.06.2029
Korbel Karol MSOSA30.06.2029
Kozák Ladislav HKNAB30.06.2029
Kratochvíl Roman MSNJB30.06.2029
Kučera Stanislav AB30.06.2029
Novák Jiří ULULB30.06.2029
Ondračka Richard MSFMC30.06.2029
Plaček František KVSOB30.06.2029
Plachý Josef KLB30.06.2024
Pozník Luděk HKHKC30.06.2029
Přikryl Jiří JMBKB30.06.2029
Ratajský Vít JMBVA30.06.2029
Schenk Miroslav MSKAB30.06.2029
Smetana Roman PHC30.06.2029
Smutná Daniela PNPMA30.06.2029
Svoboda Libor JMBMB30.06.2029
Tichá Vendula BNC30.06.2029
Vach Marcel MSFMC30.06.2029
Vítek Josef HKNAC30.06.2027
Zatřepálek Michal PHB30.06.2029
Zlámal Jaromír AA30.06.2029
32TMK ČASTFakulta tělesné kultury UP v Olomouciškolení
teorie a praxe
B01.10.202331.10.202415.05.2023 00:0031.07.2023 00:00Vacenovská Iveta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Charvát Petr PZC30.06.2029
Janča Miroslav ZLUHC30.06.2027
Kárová Klára KVSOC30.06.2028
Korbel Petr MSOS
Korbelová Martina MSOS
Krčil František MSNJ
Kulíšek Marek AC30.06.2024
Palkovský David KVCHC30.06.2025
Pozník David HKHKC30.06.2027
Rozínek Vojtěch AC21.02.2024
Ševčíková Markéta JMHO
Skákal Martin HKHKC30.06.2027
Štěpánek David STC30.06.2028
Tymofieiev Oleksandr MSOS
Přihlašky
Školení
Ukončeno
 

 

Další důležité informace:

pdf32SMĚRNICE ČAST č. 2/2022: Podmínky pro udělování a prodlužování trenérských licencí

pdf32Etický kodex trenéra stolního tenisu

word32Žádost o vystavení certifikátu

 

Máte dotaz či chcete uveřejnit informaci k doškolování trenérů? Kontaktujte nás!

Sledujte též informace TMK na webu ČAST ZDE.

Licence C a D

 

Trenérské licence C a D jsou určeny zejména pro trenéry pracující v oblasti masového a výkonnostního stolního tenisu. Školení provádí a pořadatelem je krajský svaz stolního tenisu (licence C), resp. regionální svaz stolního tenisu (licence D), přičemž pořadatel je povinen oznámit datum a místo školení na sekretariát ČAST a předsedovi TMK nadřízeného svazového orgánu alespoň 1 měsíc před datem konání školení. Četnost školení vychází z potřeb regionu, kraje nebo ČAST.

Všechny trenéry s platnou C a D licencí naleznete ZDE.

V následujicích tabulkách jsou uvedeny souhrnné informace k probíhajícím školením s vazbou na licence C a D. 

Školení a doškolení trenérů ČAST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
54TMK ČASTPrahadoškolení
teorie a praxe
A+B+C+D11.05.202411.05.202415.03.2024 00:0005.05.2024 00:00Novotná Marta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajtler Martin AB30.06.2029
Batysta Milan PTC30.06.2029
Čepelák Miroslav PBC30.06.2029
Chudík Jiří MSFMB30.06.2029
Drahotský Tomáš HKTUA30.06.2029
Dusilová Jana AC30.06.2029
Dyškant Zdeněk ULDCC30.06.2029
Ehrenberger Květoslav AB30.06.2029
Fuček Miloslav AB30.06.2029
Glogar Jaroslav MBB30.06.2029
Hanšpach Daniel AC30.06.2029
Herout František KHC30.06.2029
Hofman Jaroslav AC30.06.2029
Horák Natálie JMHOB30.06.2029
Jonáš Stanislav ULLTC30.06.2029
Král Martin AC30.06.2029
Kubera František AC30.06.2029
Linert Michal AB30.06.2029
Martenek Vladimír PTB30.06.2029
Martenková Hana PTD30.06.2029
Morávek Jan LBSMD30.06.2029
Mrkvica Lukáš JMBOC30.06.2029
Nedbal Václav ULLTB30.06.2029
Novotný Petr AB30.06.2029
Polák Petr ZLZLB30.06.2029
Poledne Jan AB30.06.2029
Provazník Petr AC30.06.2029
Šálený David AB30.06.2029
Šanc Přemysl HKHKB30.06.2029
Stejskal Tomáš AC30.06.2029
Tůma Radek PBC30.06.2029
Vyletová Helena ml.PNPMD30.06.2029
Zuchová Petra PNPMD30.06.2029
Zukal Vojtěch JMBOC30.06.2029
42TMK ČASTHavířovdoškolení
teorie a praxe
A+B+C+D16.12.202316.12.202323.10.2023 00:0010.12.2023 00:00Novotná Marta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajger Jiří MSOSB30.06.2029
Cecava Miroslav AB30.06.2029
Costache Pavel MSKAB30.06.2001
Gasnárek Martin JMHOC30.06.2029
Hošťálek Ivan OLPVD30.06.2029
Ivanová Linda JMBVC30.06.2023
Komenda Karel AB30.06.2029
Korbel Karol MSOSA30.06.2029
Kozák Ladislav HKNAB30.06.2029
Kratochvíl Roman MSNJB30.06.2029
Kučera Stanislav AB30.06.2029
Novák Jiří ULULB30.06.2029
Ondračka Richard MSFMC30.06.2029
Plaček František KVSOB30.06.2029
Plachý Josef KLB30.06.2024
Pozník Luděk HKHKC30.06.2029
Přikryl Jiří JMBKB30.06.2029
Ratajský Vít JMBVA30.06.2029
Schenk Miroslav MSKAB30.06.2029
Smetana Roman PHC30.06.2029
Smutná Daniela PNPMA30.06.2029
Svoboda Libor JMBMB30.06.2029
Tichá Vendula BNC30.06.2029
Vach Marcel MSFMC30.06.2029
Vítek Josef HKNAC30.06.2027
Zatřepálek Michal PHB30.06.2029
Zlámal Jaromír AA30.06.2029
Přihlašky
Školení
Ukončeno
Školení a doškolení trenérů KSST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
49Moravskoslezský SSTKD Děhylovškolení
teorie a praxe
C08.06.202416.06.202431.01.2024 00:0020.05.2024 00:00Synek Petr pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajgerová Kristýna MSOSD30.06.2029
Fojtík Tomáš ZLVSD30.06.2028
Menšíková Martina MSFMD30.06.2029
Revay Radomír MSKAD30.06.2029
Snášel Dušan MSKAD30.06.2029
Štefek Dominik MSFMD30.06.2029
Vitásek Daniel MSOSD30.06.2029
48Moravskoslezský SSTKD Děhylovškolení
teorie a praxe
D08.06.202408.06.202431.01.2024 00:0020.05.2024 00:00Synek Petr pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Berbr Aleš MSFM
Černín Tomáš ml.MSOP
Drozd Aleš MSFM
Heroldová Karolína MSOP
Konvička Vojtěch MSFM
Křiva Lukáš OLBR
Křížová Anna MSOP
Kus Ondřej MSOS
Levický Jakub MSOS
Otto Martin MSOP
Pavelka Matěj MSOP
Pavelková Natálie MSOP
Sikora Ladislav MSKA
Sikora Filip MSKA
Škvrna Jan OLPR
Štůsek Jakub MSOS
Synková Justýna MSOP
Theodor Filip MSOS
Valenta Milan MSKA
Vilímek Zdeněk MSNJ
61KSST LibereckýHala SKST Liberecdoškolení
teorie a praxe
C+D25.05.202425.05.202409.04.2024 07:2022.05.2024 23:55Petříček Ivo pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Horák David LBLBD30.06.2022
Korp Petr st.LBCLD30.06.2022
Tacinec Martin LBLBC30.06.2025
55KSST JihočeskýSokolovna Strakoniceškolení a doškolení
teorie a praxe
C+D25.05.202416.06.202419.03.2024 00:0017.05.2024 23:00Požárek Jaroslav pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Hornych Jiří CBD30.06.2028
60KSST LibereckýHala SKST Liberecškolení a doškolení
teorie a praxe
D25.05.202425.05.202409.04.2024 00:0025.05.2024 23:00Petříček Ivo pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Arnošt Tomáš LBJN
Bartoň David LBLB
Bartoň Aleš LBLB
Bednář Jiří A
Faistauer Michal ml.LBSM
Faltus Dominik LBLB
Horák David LBLBD30.06.2022
Jungman Filip LBLB
Košták Matěj LBJN
Krejčík Dalibor LBJN
Mareš Erik LBLB
Němec Štěpán LBLB
Pinc Stanislav LBCL
Vejnar Josef LBSM
Vrba Jindřich LBSM
Wolf Filip LBLB
Zeman Lukáš LBLB
46Moravskoslezský SSTKD Děhylovdoškolení
teorie a praxe
C+D08.05.202408.05.202431.01.2024 00:0003.05.2024 00:00Synek Petr pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Burdík Vítězslav MSOPC30.06.2029
Chovancová Marie MSOSC30.06.2029
Chudík Richard MSFMC30.06.2029
Hadámek Jiří MSOPD30.06.2028
Havrlant Tomáš MSOSC30.06.2029
Henžel Michal MSOSC30.06.2029
Kostřica Jan MSOPC30.06.2029
Lysek Tomáš MSOSC30.06.2029
Olbricht Jiří MSOPC30.06.2029
Plaček Tomáš MSOPD30.06.2029
Przeczek Libor MSFMC30.06.2029
Schimetzek Tomáš MSOPC30.06.2029
Sedlák Vítězslav MSOPC30.06.2029
Skopalík Jan OLPRC30.06.2024
Szewieczek Maxmilián MSOPD30.06.2029
Veličková Petra MSFMC30.06.2029
57KSST JihomoravskýBlanskoškolení a doškolení
teorie a praxe
C04.05.202419.05.202425.03.2024 00:0028.04.2024 00:00Gyurgyik Pavel pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Blatná Alena JMBMC30.06.2027
Dudek Michal JMBKC30.06.2023
Habáňová Michaela JMBKD30.06.2029
Iša Radek OLSUD30.06.2029
Jeřábek Vladimír JMBMC30.06.2023
Kellner Aleš JMBKD30.06.2029
Kolegar Tomáš st.JMBOC30.06.2016
Krupka Marcel JMBKD30.06.2029
Páleník Jarmil JMBVC30.06.2023
Rejman Stanislav JMBMD30.06.2029
Ryšavý Filip JMBMD30.06.2029
Sedlák Zdeněk JMBKC30.06.2022
Skála Richard JMBOC30.06.2022
Šporcr David JMBOD30.06.2029
Švancara Vladimír JMBKC30.06.2023
Trávníček Tomáš JMBMD30.06.2029
Voráč Pavel JMBKD30.06.2029
Vrbacký Pavel JMBOC30.06.2023
Záviška Radek JMBKD30.06.2029
56KSST JihočeskýSokolovna Studenáškolení a doškolení
teorie a praxe
C+D03.05.202403.05.202419.03.2024 00:0001.05.2024 23:00Jungvirt Josef pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Hošna Jiří CB
53KSST PardubickýChrudimškolení
teorie a praxe
D27.04.202427.04.202407.03.2024 21:0020.04.2024 20:00Foltýn Michal pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Baláš Josef PASYD30.06.2029
Brázda Zdeněk PASY
Dostál Ondřej PASYD30.06.2029
Drahonínský Marek HKJCD30.06.2029
Dus Dalibor PACRD30.06.2029
Dvořák Martin PAUOD30.06.2029
Hendrych Michal PAPAD30.06.2029
Heřmánková Andrea PACRD30.06.2029
Krátký Ondřej PASYD30.06.2029
Krupa Michal PAUOD30.06.2029
Krupová Soňa PAUOD30.06.2029
Kučera Martin PAUOD30.06.2029
Murdych Tomáš PAPAD30.06.2029
Návesník Jakub PAPAD30.06.2029
Rubek Jakub PACRD30.06.2029
Šprojcar Milan PASYD30.06.2029
Svojanovský Radim PAPAD30.06.2029
Svojanovský Jakub PAUOD30.06.2029
Sýkora Jiří PAPAD30.06.2029
Vencl Filip PAUOD30.06.2029
Vojnar Jiří PAUOD30.06.2029
Zvára Martian PASYD30.06.2029
52Středočeský SSTSportcentrum Brandýs s.r.o.doškolení
teorie a praxe
C+D31.03.202431.03.202423.02.2024 00:0025.03.2024 00:00Kopřiva Jiří pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Gecašek Marek MEC30.06.2024
Hampejs Tomáš MEC30.06.2024
Holler Jan KOD30.06.2021
Hudečková Hana PHC30.06.2024
Kulíšek Marek AC30.06.2024
Pour Svatopluk MEC30.06.2024
Sobková Martina BEC30.06.2024
51Středočeský SSTSportcentrum Brandýs s.r.o.školení
teorie a praxe
D29.03.202430.03.202423.02.2024 00:0025.03.2024 00:00Kopřiva Jiří pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Dziaková Alena PZD30.06.2029
Haltuf David HKJC
Hlavenka Joel Mathias PZD30.06.2029
Horáková Eva KLD30.06.2029
Kulíšek Matěj MED30.06.2029
Musil Filip PHD30.06.2029
Pivoňka Tomáš PHD30.06.2029
Podrazký Adam A
Pospíšil Milan A
Reimann Jakub KHD30.06.2029
Roztočilová Tereza PZD30.06.2029
Šteiger Dominik PZD30.06.2029
Stejskal Michal PZD30.06.2029
Tlustý Milan A
Vyvialová Tereza MED30.06.2029
50Středočeský SSTSportcentrum Brandýs s.r.o.školení
teorie a praxe
C28.03.202431.03.202423.02.2024 00:0025.03.2024 00:00Kopřiva Jiří pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bandžak Kamil AD30.06.2028
Knobloch Miroslav AD30.06.2028
Pěnkavová Kristýna BND30.06.2028
Pokorná Bára PHD30.06.2028
Rein Tomáš PZD30.06.2028
45KSST Vysočinaherna stolního tenisu HB OSTROVškolení
teorie a praxe
D27.12.202327.12.202330.11.2023 12:0022.12.2023 23:00Holub Ludvík pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Havel Ladislav VYHBD30.06.2029
Hovorka Pavel VYPED30.06.2029
Kubíček Jan VYHB
Podolský Luboš VYTRD30.06.2029
Röhrich Karel VYHBD30.06.2029
Svoboda Aleš VYTRD30.06.2029
Tecl Tomáš VYHBD30.06.2029
Vosyka Ladislav VYHBD30.06.2029
Vosyka Radek VYHBD30.06.2029
Zvěřina Miloslav VYJID30.06.2029
44KSST Vysočinaherna stolního tenisu HB OSTROVdoškolení
teorie a praxe
C27.12.202327.12.202330.11.2023 12:0022.12.2023 23:00Holub Ludvík pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Kříž Jaromír VYTRC30.06.2029
Růžička Jan VYHBC30.06.2029
43KSST JihomoravskýVyškovškolení a doškolení
teorie a praxe
C11.11.202310.12.202325.10.2023 00:0009.12.2023 00:00Srna Antonín pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bábík Jan JMHOC30.06.2029
Bil Miroslav JMVYC30.06.2029
Bílek Bohumil JMBMC30.06.2029
Farkaš Michael JMBKC30.06.2029
Holomek Milan JMBMC30.06.2029
Hrádek Kamil JMBOC30.06.2029
Hudec Richard JMVY
Krebs Pavel JMBOC30.06.2029
Maněk Marek JMBVC30.06.2029
Mrkvica Lukáš JMBOC30.06.2029
Müller Zdeněk JMVYD30.06.2029
Papež Radek JMBVD30.06.2029
Polák Martin JMBKC30.06.2029
Ryšavý Filip JMBMD30.06.2029
Šenkapoul Petr JMBMC30.06.2029
Skála Richard JMBOC30.06.2022
Smejkal Jaromír JMBOC30.06.2029
Šporcr David JMBOD30.06.2029
Střelec Marek ZLZLC30.06.2029
Telecká Jana JMBMC30.06.2029
Vojtěch Miloslav JMBOC30.06.2029
Voráč Pavel JMBKD30.06.2029
Zukal Vojtěch JMBOC30.06.2029
Přihlašky
Školení
Ukončeno
školení a doškolení trenérů RSST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
59RSST SokolovChodovškolení a doškolení
teorie a praxe
D08.06.202408.06.202404.04.2024 00:0031.05.2024 00:00Tonhauser Martin pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Andresík František KVCH
Baxová Blanka KVKV
Gerba Ondřej KVSO
Kolář Pavel KVKVC30.06.2024
Korb Rostislav KVKV
Leňka Jiří KVSO
Levora Vojtěch KVCH
Levora Vojtěch st.KVCH
Růžička Vladimír KVKVC30.06.2024
Skokov Jaroslav KVSO
Špalek Vít KVCH
Špalek Josef KVCH
Stellnerová Denisa st.KVSO
Teiner Martin KVKV
58RSST BřeclavBřeclavškolení a doškolení
teorie a praxe
D18.05.202418.05.202426.03.2024 00:0015.05.2024 23:55Halas Pavel st.pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bodocký Ladislav JMVY
Brož Vítězslav JMBV
Gablas Kamil JMHOD30.06.2022
Horák Tomáš JMBO
Hudec Richard JMVY
Klepáčová Daniela JMBV
Kolůch Jaroslav JMBV
Kousal Pavel JMBO
Kučera Tobiáš JMBO
Lép Vojtěch OLOL
Mikulčík Libor JMHO
Němec Stanislav JMBO
Šenkýř Jiří JMBO
Šmíd Zdeněk JMBV
Smutek Pavel JMBV
Sobota Luděk JMBV
Šperlink Daniel JMBV
Suský Stanislav JMBV
Tomeš Lukáš OLOL
Valová Martina JMBV
Vašík Miroslav JMHO
Vašulka Pavel JMBO
Velechová Adéla OLOL
Přihlašky
Školení
Ukončeno

 

Další informace pro zájemce o studium:

pdf32SMĚRNICE ČAST č. 4/2023: Podmínky pro udělování a prodlužování trenérských licencí

pdf32METODICKÝ POKYN pro školení trenérů licence C

pdf32Otázky pro praktickou část zkoušky trenérů licence C

pdf32Otázky pro teoretickou část zkoušky trenérů licence C

pdf32Prezentace pro samostudium - Struktura ČAST, registrační a přestupní řád

pdf32METODICKÝ POKYN pro školení trenérů licence D

pdf32Seznam lektorů trenérské licence C - příloha

pdf32Seznam lektorů ČAST trenérské licence C - příloha

pdf32Etický kodex trenéra stolního tenisu

word32Žádost o vystavení certifikátu

word32Karta trenéra stolního tenisu

Online studijní materiály:

Přednáška Petra Bohumského - Pravidla a soutěžní řád 

 

Máte v plánu uspořádat školení a chcete to dát na vědomí zájemcům z jiného regionu/kraje? Kontaktujte nás, rádi zveřejníme Vaší pozvánku!

 

Licence B

Trenérská licence B je určena pro trenéry pracující v oblasti výkonnostního a vrcholového stolního tenisu. Školení provádí ČAST ve spolupráci s FTK UP Olomouc. Podmínkou je účast na školení v celkovém rozsahu 180 hodin zakončenou písemným testem v obecné části a složením závěrečné zkoušky ze specializace. Specializace probíhá v několika cyklech. Na závěr prvního cyklu obdrží trenéři témata závěrečných prací, které odevzdají při zahájení závěrečného cyklu školení. Na závěr závěrečného cyklu školení složí posluchači závěrečnou zkoušku, která se skládá z 3 částí: ústní zkoušky, praktické zkoušky a obhajoby závěrečné práce.

Všechny trenéry s platnou B licencí naleznete ZDE.

 

!!! AKTUÁLNĚ !!! Nový běh studia trenérů licence B  2024/25

V následujicí tabulce jsou uvedeny souhrnné informace k aktuálně probíhajícím školením s vazbou na B licenci. Pro podrobné informace ke studiu B licence v období 2024/2025 klikněte v řádku 62 na "Propozice" (případně si otevřete dokument "Základní informace k novému běhu studia licence B 2024/2025"). Pro přehledný výpis přihlášených zájemců o studium klikněte na možnost "Přihlášky". 

Školení a doškolení trenérů ČAST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
62TMK ČASTHavířovškolení
teorie a praxe
B01.10.202431.12.202524.04.2024 00:0031.07.2024 00:00Vacenovská Iveta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Brumlich Daniel LBLBC30.06.2027
Hladký Rostislav JMBVC30.06.2026
Mrkvica Lukáš JMBOC30.06.2029
Segetová Patricie MSOPC30.06.2029
54TMK ČASTPrahadoškolení
teorie a praxe
A+B+C+D11.05.202411.05.202415.03.2024 00:0005.05.2024 00:00Novotná Marta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajtler Martin AB30.06.2029
Batysta Milan PTC30.06.2029
Čepelák Miroslav PBC30.06.2029
Chudík Jiří MSFMB30.06.2029
Drahotský Tomáš HKTUA30.06.2029
Dusilová Jana AC30.06.2029
Dyškant Zdeněk ULDCC30.06.2029
Ehrenberger Květoslav AB30.06.2029
Fuček Miloslav AB30.06.2029
Glogar Jaroslav MBB30.06.2029
Hanšpach Daniel AC30.06.2029
Herout František KHC30.06.2029
Hofman Jaroslav AC30.06.2029
Horák Natálie JMHOB30.06.2029
Jonáš Stanislav ULLTC30.06.2029
Král Martin AC30.06.2029
Kubera František AC30.06.2029
Linert Michal AB30.06.2029
Martenek Vladimír PTB30.06.2029
Martenková Hana PTD30.06.2029
Morávek Jan LBSMD30.06.2029
Mrkvica Lukáš JMBOC30.06.2029
Nedbal Václav ULLTB30.06.2029
Novotný Petr AB30.06.2029
Polák Petr ZLZLB30.06.2029
Poledne Jan AB30.06.2029
Provazník Petr AC30.06.2029
Šálený David AB30.06.2029
Šanc Přemysl HKHKB30.06.2029
Stejskal Tomáš AC30.06.2029
Tůma Radek PBC30.06.2029
Vyletová Helena ml.PNPMD30.06.2029
Zuchová Petra PNPMD30.06.2029
Zukal Vojtěch JMBOC30.06.2029
42TMK ČASTHavířovdoškolení
teorie a praxe
A+B+C+D16.12.202316.12.202323.10.2023 00:0010.12.2023 00:00Novotná Marta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajger Jiří MSOSB30.06.2029
Cecava Miroslav AB30.06.2029
Costache Pavel MSKAB30.06.2001
Gasnárek Martin JMHOC30.06.2029
Hošťálek Ivan OLPVD30.06.2029
Ivanová Linda JMBVC30.06.2023
Komenda Karel AB30.06.2029
Korbel Karol MSOSA30.06.2029
Kozák Ladislav HKNAB30.06.2029
Kratochvíl Roman MSNJB30.06.2029
Kučera Stanislav AB30.06.2029
Novák Jiří ULULB30.06.2029
Ondračka Richard MSFMC30.06.2029
Plaček František KVSOB30.06.2029
Plachý Josef KLB30.06.2024
Pozník Luděk HKHKC30.06.2029
Přikryl Jiří JMBKB30.06.2029
Ratajský Vít JMBVA30.06.2029
Schenk Miroslav MSKAB30.06.2029
Smetana Roman PHC30.06.2029
Smutná Daniela PNPMA30.06.2029
Svoboda Libor JMBMB30.06.2029
Tichá Vendula BNC30.06.2029
Vach Marcel MSFMC30.06.2029
Vítek Josef HKNAC30.06.2027
Zatřepálek Michal PHB30.06.2029
Zlámal Jaromír AA30.06.2029
32TMK ČASTFakulta tělesné kultury UP v Olomouciškolení
teorie a praxe
B01.10.202331.10.202415.05.2023 00:0031.07.2023 00:00Vacenovská Iveta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Charvát Petr PZC30.06.2029
Janča Miroslav ZLUHC30.06.2027
Kárová Klára KVSOC30.06.2028
Korbel Petr MSOS
Korbelová Martina MSOS
Krčil František MSNJ
Kulíšek Marek AC30.06.2024
Palkovský David KVCHC30.06.2025
Pozník David HKHKC30.06.2027
Rozínek Vojtěch AC21.02.2024
Ševčíková Markéta JMHO
Skákal Martin HKHKC30.06.2027
Štěpánek David STC30.06.2028
Tymofieiev Oleksandr MSOS
Přihlašky
Školení
Ukončeno

 

Další podrobné informace ke studiu:

pdf32Základní informace k novému běhu studia licence B 2024/2025

Obecné informace pro zájemce o studium:

pdf32SMĚRNICE ČAST č. 4/2023: Podmínky pro udělování a prodlužování trenérských licencí

pdf32Etický kodex trenéra stolního tenisu

word32Žádost o vystavení certifikátu

Online studijní materiály:

Přednáška Petra Bohumského - Pravidla a soutěžní řád 

 

Máte dotaz ke studiu B licence? Kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme!

 

Licence A

Trenérská licence A je určena zejména pro trenéry pracující v oblasti vrcholového sportu a státní reprezentace. Školení provádí ČAST ve spolupráci s FTVS UK Praha, případně další institucí s příslušnou akreditací. Délka školení je 2 roky. Jedná se o nejvyšší trenérské vzdělání v daném sportovním odvětví.

Všechny trenéry s platnou A licencí naleznete ZDE.

!!! Nový běh studia trenérské A licence od akademického roku 2024-2025 !!!

Česká asociace stolního tenisu ve spolupráci s Fakultou tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy (dále jen FTVS) připravuje v akademickém roce 2024/2025 další běh Trenérské školy pro trenéry A licence. Podrobnosti ke studiu včetně podmínek pro přijetí a studia, ekonomických podmínek a termínů najdete ZDE

Termín pro podání přihlášky je nejpozději do 15. 6. 2024.

 

V následujicí tabulce jsou uvedeny souhrnné informace k aktuálně probíhajícím školením s vazbou na A licenci. 

Školení a doškolení trenérů ČAST
IdPořadatelMístoTypLicenceZačátek školeníKonec školeníPřihlášky OdPřihlášky DoZodpovědná osobaPropozicePřihlášky
64TMK ČASTHavířovškolení
teorie a praxe
A13.09.202430.06.202624.04.2024 00:0015.06.2024 00:00Vacenovská Iveta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Merta Jakub PAPAB30.06.2026
54TMK ČASTPrahadoškolení
teorie a praxe
A+B+C+D11.05.202411.05.202415.03.2024 00:0005.05.2024 00:00Novotná Marta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajtler Martin AB30.06.2029
Batysta Milan PTC30.06.2029
Čepelák Miroslav PBC30.06.2029
Chudík Jiří MSFMB30.06.2029
Drahotský Tomáš HKTUA30.06.2029
Dusilová Jana AC30.06.2029
Dyškant Zdeněk ULDCC30.06.2029
Ehrenberger Květoslav AB30.06.2029
Fuček Miloslav AB30.06.2029
Glogar Jaroslav MBB30.06.2029
Hanšpach Daniel AC30.06.2029
Herout František KHC30.06.2029
Hofman Jaroslav AC30.06.2029
Horák Natálie JMHOB30.06.2029
Jonáš Stanislav ULLTC30.06.2029
Král Martin AC30.06.2029
Kubera František AC30.06.2029
Linert Michal AB30.06.2029
Martenek Vladimír PTB30.06.2029
Martenková Hana PTD30.06.2029
Morávek Jan LBSMD30.06.2029
Mrkvica Lukáš JMBOC30.06.2029
Nedbal Václav ULLTB30.06.2029
Novotný Petr AB30.06.2029
Polák Petr ZLZLB30.06.2029
Poledne Jan AB30.06.2029
Provazník Petr AC30.06.2029
Šálený David AB30.06.2029
Šanc Přemysl HKHKB30.06.2029
Stejskal Tomáš AC30.06.2029
Tůma Radek PBC30.06.2029
Vyletová Helena ml.PNPMD30.06.2029
Zuchová Petra PNPMD30.06.2029
Zukal Vojtěch JMBOC30.06.2029
42TMK ČASTHavířovdoškolení
teorie a praxe
A+B+C+D16.12.202316.12.202323.10.2023 00:0010.12.2023 00:00Novotná Marta pdf32přihlášky
JménoKrajRegionLicencePlatná do
Bajger Jiří MSOSB30.06.2029
Cecava Miroslav AB30.06.2029
Costache Pavel MSKAB30.06.2001
Gasnárek Martin JMHOC30.06.2029
Hošťálek Ivan OLPVD30.06.2029
Ivanová Linda JMBVC30.06.2023
Komenda Karel AB30.06.2029
Korbel Karol MSOSA30.06.2029
Kozák Ladislav HKNAB30.06.2029
Kratochvíl Roman MSNJB30.06.2029
Kučera Stanislav AB30.06.2029
Novák Jiří ULULB30.06.2029
Ondračka Richard MSFMC30.06.2029
Plaček František KVSOB30.06.2029
Plachý Josef KLB30.06.2024
Pozník Luděk HKHKC30.06.2029
Přikryl Jiří JMBKB30.06.2029
Ratajský Vít JMBVA30.06.2029
Schenk Miroslav MSKAB30.06.2029
Smetana Roman PHC30.06.2029
Smutná Daniela PNPMA30.06.2029
Svoboda Libor JMBMB30.06.2029
Tichá Vendula BNC30.06.2029
Vach Marcel MSFMC30.06.2029
Vítek Josef HKNAC30.06.2027
Zatřepálek Michal PHB30.06.2029
Zlámal Jaromír AA30.06.2029
Přihlašky
Školení
Ukončeno
 

 

Další informace pro zájemce o studium:

pdf32SMĚRNICE ČAST č. 4/2023: Podmínky pro udělování a prodlužování trenérských licencí

 pdf32Etický kodex trenéra stolního tenisu

word32Žádost o vystavení certifikátu

Online studijní materiály:

Přednáška Petra Bohumského - Pravidla a soutěžní řád 

 

Máte dotaz ke studiu A licence? Kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme!

 

Shrnutí semináře s Jie Schoepp + otázky a odpovědi

V říjnu 2018 se v Ostravě uskutečnil mezinárodní seminář trenérů zaměřený na obrannou hru a hru s materiálem. Přednášející byla šéftrenérka ženské reprezentace Německa a bývalá přední světová obranářka Jie Schoepp. Metodický web o semináři podrobně informal ZDE. Nyní přinášíme shrnutí nejdůležitějších informací a odpovědi na otázky tazatelů.

Číst dál...

Seminář trenérů zaměřený na obrannou hru a hru s materiálem

Ve dnech 15.-16.10.2018 se uskutečnil v Ostravě mezinárodní seminář trenérů podporovaný Evropskou unií stolního tenisu s výše uvedenou tématikou. Přednášející byla šéftrenérka ženské reprezentace Německa a bývalá přední světová obranářka Jie Schoepp. V článku najdete videa z teoretické i praktické části semináře.

Číst dál...